Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán akcí květen - červen 2009

3. 5. 2009

PLÁN AKCÍ KVĚTEN 2009

 

22.-24.5  stanová výprava na Oparno společně se světluškami

sraz: 15.40 nádraží ČD

návrat: 13.50 tamtéž

s sebou: 100 Kč, skautský kroj, skautskou průkazku, teplé oblečení na spaní, pláštěnka nebo nepromokavá bundu, 1,5 l láhev, gulášová polévka, čaj, cukr

* nezapomeňte na  kotlíky (je nutné vzít všechny kotlíky, mají na starost rádkyně, tzn. pokud nikdo z družiny nepojede, musí rádkyně předat kotlík někomu, kdo pojede)  a stany a celty (pokud chcete vyzkoušet stavbu přístřešku a spaní pod ním)

* společný sobotní oběd zajištěn

* nezapomeňte, že jedeme pod stan, a že co si s sebou nepřivezete, to už si, jak máte  ve zvyku, v kuchyňce nevypůjčíte...žádná tam totiž není :) Takže si do batohu určitě přibalte toaletní papír, ešus, lžíci, nůž, karimatku, baterku...

* co budeme dělat? seznámíme se světluškami, které k nám budou v září přestupovat, zahrajeme si společně vypečené hry, naučíte se, jak se vaří buřtguláš na ohni, jak se dělá přírodní čaj, ochutnáme přírodu :), odvážnější z vás si budou moct postavit přístřešek a přespat pod ním, bude stezka odvahy ???? muhahaaa :) .... prostě  a jednoduše...budeme se bavit :)

 

1.6. oddílovka

 

3.6. dětský den pro mateřskou školku

- tento dětský den bude v dopoledních hodinách a budeme pomáhat s disciplínami. Ty, z vás, které se zúčastní dostanou omluvenku na tuto středu ze školy.

- sraz a návrat bude ještě upřesněn

- je potřeba abyste daly svým rádkyním do 7. 5. vědět, zda se můžete zúčastnit


6.6. dětský den s městskou policií na Matyldě

sraz: 13.30 na Matyldě, pro ty, které vědí, jak se tam dostat a ve 13.00 před Gymnáziem (ulice Čs. armády, zastávka busu č. 17)

 návrat: bude upřesněn

 s sebou: pití a nějakou svačinu

 - budeme pomáhat s disciplínami a je potřeba abyste daly svým rádkyním do 7.5. vědět, zda se můžete zúčastnit. Na této akci si můžete splnit bod do stezky – Pomoc druhým.

 

19.-21.6. oddílová výprava

22.6. slavnostní zakončovací oddílovka

 

6. 5. a 20. 5. od 15.30 do 18.30 budou opět probíhat středeční herní odpoledne, kde se budou hrát nejrůznější deskové hry, tak si udělejte čas a určitě přijďte a určitě s sebou vezměte kamarádky  a kamarády, ať si taky užijí legraci!