Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k táboru!!

29. 12. 2009

Vážení rodiče, 

 

 v termínu 14. – 20. 2. 2010, proběhne jarní tábor 1. dívčího oddílu „Šídla“ Most. Proto je potřeba, abyste pečlivě vyplnili přihlášku a nejpozději do 4.1.2010 odevzdali. Cena tábora činí 1800,- a je potřeba ji uhradit do 17.1.2010. Částku lze uhradit převodem na účet či platbou hotovosti, o vybraném způsobu platby nás, prosím, informujte zatržením varianty na přihlášce.

 

Rád bych Vás také poprosil, abyste výše uvedené termíny respektovali, případně pokud byste s nimi měli jakékoliv problémy, abyste mne kontaktovali, jinak nám znemožňujete zajistit včas a bez zbytečných problémů plynulý průběh tábora. 

 

Pokud byste chtěli platit tábor postupně, lze se takto domluvit. Vše je otázka domluvy, máme zájem na tom, aby se tábora zúčastnilo co nejvíce děvčat a oddíl si udržel soudržnost a přátelskou atmosféru.

 

 Děkuji za pochopení

 

 Jindřich Franta – Špunt

 773 490 935

 franta.jindrich@seznam.cz

 


 Jarní tábor se koná na skautské základně Hanychov v Liberci – Dolním Hanychově. Jedná se o zděnou stavbu s ústředním topením, kuchyní, jídelnou, WC a koupelnou (studená i teplá voda). Spí se ve třech větších ložnicích na postelích.

 

 Na skautském táboře si většinu potřeb zajišťují táborníci sami (v rámci svých sil a možnosti) spolu s vedoucími.

 

 Dopoledne i odpoledne je zajištěn program, který se skládá z her a soutěží, celotáborové hry a skautské praxe a drobných prací nutných pro chod tábora. Dále také využijeme možnosti navštívit nejrůznější zajímavosti v Liberci a podnikneme proto několik výletů do města.

 

 Veškeré informace lze získat na výše uvedených kontaktech. Podrobnější informace, seznam věcí na tábor, bezinfekčnost atd. obdrží děvčata na první lednové oddílovce